فیلم تمرینات کاهش چربی شکم و پهلو

نوشته شده توسط فرشاد فرج وند. قرار گرفته در مجموعه فیلم ورزشی

برای پست امروز بخش معرفی فیلم های آموزش فیتنس و تناسب اندام "فیلم آموزشی با عنوان Men’s Health – The Belly Off! Workout: The Body Weight Routine " از کمپانی بزرگ mens health را به شما کاربران محترم معرفی می نماییم.

فیلم آموزشی تمرین 15 دقیقه ای برای سلامت و تناسب اندام

نوشته شده توسط فرشاد فرج وند. قرار گرفته در مجموعه فیلم ورزشی

تناسب اندام, فیلم بدنسازی, دانلود فیلم فیتنساین فیلم آموزشی از روی سری محبوب مجله اینترنتی menshealth برداشته شده است به شما در سوزاندن چربی ها و داشتن بدنی متناسب کمک خواهد کرد. ماهیچه های شکمتان را بسازید! چربی‌هایتان را بسوزانید! به عضلات خود اضافه کنید! پایه اساسی این مجموعه میباشد. این مجموعه از چهار بخش تشکیل شده است که شما میتوانید در مکان دلبخواه با تجهیزات ساده آنها را انجام دهید. تمرینات این چهار بخش را میتوانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.

فیلم آموزش یوگا از مبتدی تا پیشرفته

نوشته شده توسط فرشاد فرج وند. قرار گرفته در مجموعه فیلم ورزشی

آموزش یوگا, دانلود رایگان فیلم آموزش یوگا, خرید فیلم یوگا پیشرفتهامروزه با توجه به صنعتی شدن دنیا، یوگا به عنوان برترین ورزش جسمی و ذهنی، برای برگشتن به تعادل امری الزامی است. یوگا تعادل برهم ریخته شما را باز میگرداند و سبب پیشرفت فیزیکی بدن شما و البته افزایش کنترل شما بر روی ذهن خواهد شد. لذا وطن دانلود مجموعه جدیدی را در خصوص ورزش و علم یوگا در اختیار شما قرار می دهد. امید داریم با استفاده از این ورزش فوق العاده تاثیر گذار بتوانید پیشرفت خود را در زندگی فردی و اجتماعی تضمین کنید.

فیلم آموزش تناسب اندام و از بین بردن چربی های عضلات شکم

نوشته شده توسط فرشاد فرج وند. قرار گرفته در مجموعه فیلم ورزشی

چاقی و ورزش نکردن در حال حاضر یکی از مشکلاتی است که در کشور هایی مثل ایران به موضوع جدی تبدیل شده است . شاید در نگاه اول موضوع زیاد جدی به نظر نرسد ولی وقتی ورزش در برنامه ریزی روزانه ی اکثر افراد جایی ندارد بعد از مدتی به دلیل کمبود فعالیت , چربی ها ی اضافه روی لایه ی شکم را گرفته و به مشکل جدی به نام چاقی تبدیل میشود که مبدا اکثر بیماری های قلبی میباشد . ولی راه حل چیست ؟
Reveal به عنوان یکی از برترین آموزش های تناسب اندام با انجام ورزش هایی برای عضلات شکم در زوایای مختلف بهترین ورزش ها را برای از بین بردن چربی های اضافه به شما آموزش میدهد . امیدواریم مورد پسند واقع شود .

فیلم آموزش چگونه در عرض 30 روز یک بدن آماده و ورزشی داشته باشید

نوشته شده توسط فرشاد فرج وند. قرار گرفته در مجموعه فیلم ورزشی

همیشه ورزش یکی از مهمترین فعالیت های روزانه میباشد که برای سلامتی انسان ضرروی میباشد . ولی به دلیل کار زیاد در جوامع امروزی و مشکلات کاری کمتر کسی وقت رفتن به باشگاه های ورزشی را دارد .  .شما با دیدن این فیلم آموزشی و انجام دادن تمرینات ان و عمل کردن به برنامه های غذایی آن تا حدی میتوانید بدنی ورزیده و ورزشی داشته باشید . این مجموعه  بدن شما را در 30 روز با ورزش های روزانه آماده کرده و سریع تر و چالاک تر از قبل خواهید بود .

مقالات

  • کاهش وزن
  • افزایش وزن
  • تناسب اندام
  • حرکات اصلاحی
  • وسایل ورزشی
  •  علم تمرین
  • مقالات ورزشی
farshad farajvand